K&S Consulting

yabancı personel temini

Yabancı Personel Temininde Köklü Bir İsim : K & S Consulting

Yabancı Personel Temini, yabancıların çalışma izinleri, yabancılara emlak danışmanlık ve yabancıların oturma izinleri gibi konuları faaliyet alanı olarak belirleyen şirketimiz  2014 yılında Antalya’da kurulmuştur. 2010 yılından bu yana Yabancı Personel Temini, Yabancıların Çalışma İzinleri, Yabancıların Oturma İzinleri, Yabancılar Hukuku gibi konularda uzmanlaşmış bir kadronun bir araya gelmesi ile en iyiye ulaşmak amaç edinilmiştir.

Endonezya, Tayland, Malezya, Çin, Hindistan, Belarus, Rusya, Ukrayna, Kırgızistan, Nijerya, Kenya ve dünyanın diğer birçok ülkesinden bağlantıları bulunan işletmemiz, sektördeki 7 yıllık tecrübemizin verdiği kendine güven ve sahip olduğumuz bağlantıların da yardımıyla personel temini konusunda işletmelerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Özellikle Endonezya, Bali ve Tayland gibi ülkelerdeki çok sayıdaki bağlantımız en iyi ve tecrübeli personellerin bulunması, seçimi ve çalışma izinlerinin alınarak ülkemize getirilmeleri konusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Turizm konusunda 15 senenin üzerindeki yönetim tecrübesi ile  işletmelerin ihtiyaçlarını bilen uzmanlardan oluşan kadromuz ihtiyaçlarınızın belirlenmesi konusunda da sizlere yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.

Yürürlükteki yönetmelik ve kanunlardaki değişiklikler, konjonktür ve iş dünyasındaki gelişmeler uzmanlarımız tarafından dikkatle izlenmekte ve çalışmakta olduğumuz işletmelerin bu noktada yönlendirilmesi sağlanmaktadır. 7 yıllık tecrübemizin sonucu olarak hazırlamış olduğumuz checklistler, iş planları ve iş akış şemaları uzmanlarımızın hata yapma risklerini azaltmakta ve sıfır hata prensibimizin en temel esaslarını oluşturmaktadır.

Yabancılara ve yabancılardan emlak alım sat?m işlemleri, istenen özellikle ve lokasyonda en uygun fiyatlı gayrimenkullerin bulunması, müşterilerin seçimine sunulması ve seçim sonrası gerekli bütün kanuni adımların (tapu, elektrik, su, ikamet tezkeresi vs.)  yerine getirilmesi gibi konularda da uzmanlarımız müşterilerimize en üst düzeyde hizmet etmektedir. Yabancıların gerek yaşamak gerekse yatırım aracı olarak ülkemizde gayrimenkul satınalması hem ülkemiz için döviz getirici bir durumdur hem de yabancılar için oldukça iyi bir yatırım aracıdır.

Yabancıların ülkemizde yaşanan problem ve sıkıntıları da gözlemleyen işletmemiz, bu noktada gerekli sosyal sorumlulukları yerine getirmektedir.

Müşteri odaklılık, adaletli fiyat politikaları ve herkese eşit muamele anlayışı işletmemizin en temel değerleridir.

Emlak ilanlarımız icin Ksdoma sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bize ulaşmak için lütfen tıklayınız