Yabancı Personel Temini

yabancı personel

Yabancı Personel Temini uzmanlık ve tecrübe isteyen bir süreçtir.

Yabancı personel temini  özellikle ustalık ve uzmanlık gerektiren alanlarda, ihtiyaç duyulan yetenek, tecrübe ve niteliklere sahip Türk çalışan bulunamadığı noktada önem kazanmakta ve istenen niteliklere sahip  personelin bulunması, seçimi, çalışma izinlerinin alınması ve ülkemize getirilmeleri dikkat ve önem arz eden bir konuya dönüşmektedir. Yapılacak masraflar düşünüldüğünde bu sürecin ne kadar uzun ve zor bir süreç olduğu anlaşılabilir.

Gelen elemanların gerekli sağlık şartlarını taşıması, eleman seçiminde belirttikleri özelliklere gerçek anlamda sahip olmaları da ayrıca çok önemlidir. K&S Consulting; Turizm, Bilişim, Hizmet Sektörü gibi birçok alanda özel ihtiyaçlar doğrultusunda  hizmet vermektedir.

En temel farkımız, eleman seçiminde temel ölçütlerimizin oluşu ve adayların ön elemeden geçirilmesidir. Böylece müşterinin seçimi kolaylaştırılmakta ve elemanların nitelikleri konusunda belli bir standart oluşturulmaktadır. İdealist bir yaklaşımla amacımız ülkemizdeki hizmet kalitesini yükselterek, çalıştığımız işletmelerin müşteri memnuniyetlerini üst seviyelere çıkarmalarına yardımcı olmaktır.

Yabancı Personel Temini birçok detayı, kanuni ayrıntıyı ve bilgiyi içinde barındıran zaman alan bir süreçtir. Elemanların ülkemize geldikten sonra buraya uyum sağlaması, gelmeden önce ülkemiz ve kültürümüz konusunda temel bilgilere sahip olması önemlidir. Zira gelecek personellerin kültürel değerleri konusunda işletmelerin de bilgilendirilmesi yine önemli bir konudur.

İşletmemiz aşağıdaki alanlarda Yabancı Personel Temini  hizmeti vermektedir.

SPA Merkezleri için Yabancı Personel Temini:
K&S Consulting Tayland, Bali, Malezya, Çin, Hindistan gibi birçok ülkeden alanında uzman Masöz, Masör, Resepsiyonist, Halkla İlişkiler ve Satış Elemanı Temini.

Oteller, Tatil Köyleri ve Turistik İşletmeler için Personel Temini :

Turistik işletmelerin Ön büro, Misafir İlişkileri, Mutfak, Servis, Housekeeping ve animasyon gibi çeşitli departmanlarında çalışacak konusunda uzman Yabancı Personel temini.

Yiyecek & İçecek Sektörü için Eleman Temini:
Farklı lezzetleri bir araya getirmek isteyen işletmeciler için dünyanın farklı ülkelerinden aşçı ve mutfak elemanı temini.

Bilişim Sektörü için  Personel Temini:
Konusunda uzman yabancı programcılar, sistem yöneticileri ve bilgisayar mühendisi temini

K&S Danışmanlık olarak belirtilen sektörlerin dışında diğer iş kolları için de ihtiyaç duyulan yabancı dilleri konuşabilen  yabancı personel temininde de bulunmaktayız.

Konu ile igili daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.